BIZNES I TECHNOLOGIE #32: Sugester - Centrum zarządzania Twoją firmą.

Sugester
Sugester to połączenie systemu CRM, grupowego maila, VoIP, helpdesku, live chata i systemu zarządzania zadaniami. Nasza aplikacja zbiera wiele funkcjonalności w jednym miejscu, co sprawia że może stać się centrum zarządzania Twoją firmą.

Sugester

Sugester to połączenie systemu CRM, grupowego maila, VoIP, helpdesku, live chata i systemu zarządzania zadaniami. Nasza aplikacja zbiera wiele funkcjonalności w jednym miejscu, co sprawia że może stać się centrum zarządzania Twoją firmą. Sugester działa w 100% w przeglądarce, dzięki czemu nie musisz przejmować się długimi wdrożeniami i skomplikowanymi umowami licencyjnymi. Chętnie wprowadzamy do oprogramowania zmiany zaproponowane przez naszych użytkowników - jeśli czegoś Ci brakuje, po prostu do nasz napisz.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę http://sugester.pl lub skontaktuj się z nami pod adresem info@sugester.pl!

Dla słuchaczy podcastu "Biznes i Technologie" oferujemy 30% rabatu na dowolny zakup - wystarczy, że użyjesz kodu DEKOMPRESOR.

Szymon Ozimek

Szymon Ozimek - Product Manager w Sugester.pl, odpowiedzialny również za content marketing i reklamę w wyszukiwarkach. Wcześniej pracował między innymi w Parlamencie Europejskim i kwartalniku Res Publica Nowa. Posiada duże doświadczenie w pisaniu tekstów autorskich i użytkowych (copywriting, ghostwriting) oraz tłumaczeniach z języka angielskiego. Studiował na MISH UW.

© materiały graficzne / myzyczne pochodzą od: