BIZNES I TECHNOLOGIE #30: Tutlo - ekonomia współdzielenia w nauczaniu

Tutlo - ekonomia współdzielenia w nauczaniu
Z tutlo oszczędzasz swój cenny czas i wykorzystujesz w pełni efektywnie czas przeznaczony na naukę języka obcego. Intensywne lekcje w modelu 1-1 z native speakerem w tutlo przełom, dzięki któremu nabierzesz większej płynności w mówieniu w języku obcym.

Damian Strzelczyk

Pasjonat startupów z wieloletnim doświadczeniem w obszarze przedsiębiorczości. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Pomysłodawca i założyciel wielu projektów biznesowych.

W latach 2011-2014 roku związany z fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, gdzie między innymi pełnił funkcję dyrektora AIP przy Politechnice Warszawskiej. Przez lata pracy ze startupami konsultował setki modeli biznesowych i wspierał swoim doświadczeniem wielu początkujących przedsiębiorców. W początkowej fazie rozwoju wspierał on również zespół mybaze.com, który po 9 miesiącach inkubacji pozyskał pierwszą rundę finansowania.

Współzałożyciel Instytutu Kreowania Przedsiębiorczości, który realizuje Startup Academy – najbardziej intensywny program dla osób rozpoczynających przygodę z własnym biznesem.

© materiały graficzne / myzyczne pochodzą od: