BIZNES I TECHNOLOGIE #16: Wolves Summit

Wolves Summit to konferencja dla startupów, inwestorów, pracowników korporacji i przedsiębiorców z całego świata. To wydarzenie, które jest połączeniem najnowszych trendów oraz sprawdzonych doświadczeń ze świata innowacji, przedsiębiorczości, nowych technologii i inwestycji.Kwietniowa edycja przyciągnęła do Gdyni 1500 uczestników.

Piotr Piasek

współzałożyciel Wolves Summit, Partner w Platinum InvestorsUrodzony przedsiębiorca z 10- letnim doświadczeniem w rozwoju biznesu. Obecnie bardzo mocno zaangażowany w budowanie polskiego ekosystemu startupów razem z Wolves Summit. Dodatkowo jest też inwestorem razem z Platinum Investors oraz pomaga innym inwestorom znaleźć interesujące dla nich startupy. W międzyczasie pracował w bankowości i finansach, m.in. w banku DNB Nord, będąc odpowiedzialny za współpracę banku z partnerami zewnętrznymi i organizację oraz prowadzenie szkoleń.

Z wykształcenia psycholog społeczny i biznesu, ukończył Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. Dzięki studiom i zamiłowaniu do psychologii praktycznej ugruntował w sobie przekonanie, że rozwój biznesu jest nieodłącznie powiązany z rozwojem osobistym. Ucząc się bezpośrednio od takich osób jak Blair Singer, Harv Eker, Anthony Robbins, i Richard Branson od 7 lat dzieli się swoją wiedzą prowadząc szkolenia z tematyki budowanie relacji w biznesie i sprzedaży. Na co dzień zawsze pogodny i chętny do pomocy. We wszystkim co robi zaraża swoim entuzjazmem i inspiruje do działania.

© materiały graficzne / myzyczne pochodzą od: