DEKOMPRESOR /GRY #1: Co nam w duszy GRA.

Rozpoczynamy nowy kanał w DEKOMPRESORZE! O grach, elektronicznej rozrywce i wszelkich tematach pobocznych. W pierwszym odcinku powspominamy gry, które odcisnęły w nas ślad. O grach, które pamiętamy, polecamy i wspominamy z głośnym "Ech.... to były czasy".

To były piękne czasy

To był trochę szalony pomysł, zrobić kanał o grach kiedy akurat tej tematyki w Internecie nie brakuje. Ale rozmawiało nam się tak dobrze, czasem wspominając stare dobre czasy łezka nostalgii zalśniła w oku.

W tym odcinku mówimy o grach, które wywarły na nas jakieś szczególne wrażenie. Czasem jest to jakaś "łupanka", która pozwala oderwać się na chwilę od codzienności. Czasem jest to strategia, czy FPS, które miały w sobie "to coś", albo wprowadzały nową jakość. Jeśli macie jeszcze inne skojarzenia, inne pomysły na tytuły - komentarze poniżej są dla Was.

Okazało się też, że widzimy zależność - gry to odskocznia od codzienności, więc powinny być swego rodzaju "antymaterią" do niej właśnie. Jeśli cały dzień rozwiązujesz problemy, pewnie wieczorami będziesz mordować zombi :). Co o tym myślicie?

© materiały graficzne / myzyczne pochodzą od: