DEKOMPRESOR /NAUKA #1: Kontrakt zwany miłość

Szczerze o miłości z Andrzejem Komorowskim seksuologiem, doradcą rodzinnym, specjalistą profilaktyki społecznej, publicystą i konsultantem ds. mediów, dobrym człowiekiem, który zatrzymał się na chwilę i podzielił spostrzeżeniami i doświadczeniem, rozmawia Magdalena Górska-Czekaj.

Startujemy nowy kanał - DEKOMPRESOR /NAUKA

Bycie z drugim człowiekiem nie wymaga wykształcenia, ale mądrości. Dlatego też od tego tematu zdecydowałam się rozpocząć kanał Nauka.

Czy miłość zaczyna się od spotkania

Czy miłość zaczyna się od spotkania, a kończy na rozstaniu? A co jest pomiędzy? Co gdy kochamy, a jesteśmy od siebie daleko? Możemy być marynarzem, stewardesą czy po prostu współlokatorem. Co jeśli brak jest czułości serdecznej i zbliżeń intymnych? Jak gorzka potrafi być samotność?

Miłość ci wszystko wypaczy [2]

W swojej książce "Miłość ci wszystko wypaczy" Pan Andrzej Komorowski pisze o miłościach powszechnie znanych i tajemnych, fikcyjnych i historycznych, szczęśliwych i tragicznych. Podpowiada kogo wybrać, żeby życie nabrało smaku. Wyjaśnia, na czym polega miłosna chemia. Co zrobić, by związek dwojga ludzi nie przypominał biblijnej wieży Babel, gdzie wszyscy – partnerzy, ich rodzice i dzieci – mówią różnymi językami. 

© materiały graficzne / myzyczne pochodzą od: