Nerdy Nocą #17 Pixel Heaven 2015

Ponieważ już wiadomo, że czwarta edycja Pixel Heaven w przyszłym roku, oto niektóre pijane rozmowy, które udało mi się przeprowadzić podczas edycji trzeciej pod koniec września. Trochę po polsku, trochę po angielsku.

Goście i obsługa (pl)

Panowie goście mówią krótko, co im się podoba na imprezie. Piotr opowiada, jak pracuje obsługa techniczna (szacun). Pani gość opowiada, jak poznała męża dzięki grom oraz jak w związku z tym wychowują dziecko.

Gospodarz (pl)

Łapusz, złapany w sobotę wieczorem na afterze, odpręża się na chwilę i opowiada trochę o organizacji, dziękuje wszystkim wspierającym imprezę i razem zachwycamy się, jak jest znakomicie. Pod koniec niestety umarł mi mikrofon.

A propos, długi wywiad o scenie z jednym z twórców "Cytadeli" mam na stole montażowym! Już niedługo.

Goście specjalni

(pl) Scorpik opowiada, jak to jest: zostać ojcem, pracować w domu, być Scorpikiem.

(eng) Dino Dini i Jeff Minter mieli pecha, ponieważ w piątek późnym wieczorem wpadliśmy na nich niezłomną grupą pijacką. Opowiadają, które swoje gry lubią najbardziej, jak zaczynali tworzyć gry i dlaczego żaden z nich nie lubił wuefu. Jeff odpowiada na pytanie, jak to jest być czarną owcą gamedevu, a Dino tłumaczy, dlaczego nie znosi futbolu.

(eng) Mike Montgomery i Jeff Minter, złapani w sobotę po południu w palarni obok burgera, opowiadają o tym, jak najchętniej spędzają wolny czas i jakie są ich ulubione sposoby na aktywyny wypoczynek. Dużo rozmawiamy o zwierzętach - Jeff pokazuje zdjęcia swoich owiec.

Właśnie -- bo Jeff dwa razy dziennie wrzuca peryskop z czochrania owiec za uchem. Jeśli chcecie to zobaczyć na własne oczy, zajrzyjcie na jego twitter @llamasoft_ox.

Disclaimer: alkohol należy spożywać z umiarem.

----

Plejlista zawierająca cały koncert z afterparty Pixel Heaven 2015, poszczególne utwory na nim wykonane oraz wywiady z twórcami gier wyróżnionych w Indie Basement jest tu: [ klik ]

© materiały graficzne / myzyczne pochodzą od: