Podsumowanie Pixel Heaven 2013, demoscena, gry, zabytki informatyki

Pierwszy odcinek, który nie tylko słychać ale i wydać :-) Jesteśmy tydzień po Pixel Heaven 2013, więc nie mogliśmy nie zrobić podsumowania. Wspominamy stare czasy, opowiadamy o tym co widzieliśmy i jakie wrażenie wynieśliśmy w imprezy oraz kogo spotkaliśmy na miejscu. Poza tym, kilka aktualnych newsów.

Pierwszy odcinek video

Zmieniamy koncepcję, cały czas robiąc odcinki brakowało nam możliwości pokazania czegoś Wam bezpośrednio. W planach jest wiele odcinków, które trudno byłoby zrobić wyłącznie w formie audio. Zdecydowaliśmy zatem, że czas na pełny multimedialny przekaz :). Od teraz odcinki będziemy robili na żywo, bez pod produkcji, dzięki temu zaraz po tym jak zatrzymamy nagrywanie, odcinek pojawi się w sieci. Będziemy zatem o wiele bardziej "na czasie".

Co w odcinku

Odcinek poświęciliśmy podsumowaniu naszej obecności na Pixel Heaven 2013, staramy się uzupełnić relację o nasze wspomnienia i wnioski. Opowiadamy też kogo spotkaliśmy w trakcie dwu dni imprezy.

Przypominamy: Zbieramy Wasze pytania!

Zachęcamy do wysyłania do nas Waszych pytań, jeden z kolejnych odcinków chcemy w części lub całości poświecić odpowiedziom na Wasze pytania - pytajcie o wszystko, co jakoś wiąże się z komputerami, technologiami informacyjnymi etc.

© materiały graficzne / myzyczne pochodzą od: